Wiadomości - Aktualności

Św. Mikołaj w Senisławicach

Dodał: ugopatowiec Data: 2017-12-04 10:19:47 (czytane: 3440)

Sobota 2 grudnia 2017 był długo wyczekiwanym dniem dla dzieci z sołectw Senisławice, Chwalibogowice, Krasniów i Winiary.

Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek.

sw_Mikolaj_w_senislawicach_1_res.JPG 


Po ponad godzinnej zabawie z animatorem, wreszcie przybył. Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami a razem z nim worki pełne prezentów dla wszystkich grzeczych dzieci.
Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu, dzieci przywitały gościa i nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Mikołaj brał na kolana kolejno po sobie dzieci, wręczając im paczki pełne słodyczy. Na koniec Święty Mikołaj odjechał swoim powozem z reniferami. Być może pojawi się u nas znowu za rok...

 sw_Mikolaj_w_senislawicach_2_res.JPG


Sołtys sołectwa Senisławice serdecznie dziękuje organizatorom: Kołu Gospodyń Wiejskich w Senisławicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Senisławicach, Radnemu Gminy Opatowiec - Mirosławowi Boksie, Przewodniczącemu Rady Sołeckiej - Stanisławowi Pszczole, śnieżynkom - Ewelinie, Anicie oraz Karolinie, rodzicom i dzieciom uczestniczącym w uroczystości, oraz wszystkim tym którzy pomogli w organizacji tego szczególnego dla dzieci wydarzenia.

Za Państwa poświęcony czas i wniesiony trud z głębi serca dziękuje.

Radosław Fitek

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja o konieczności dokonania spisu bydła, owiec, kóz i świń

Posiadacz zwierzęcia gospodarskiego zobowiązany jest do dokonania spisu zwierząt przebywających w siedzibie stada - co najmniej raz na dwanaście...