Wiadomości - Aktualności

Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską

Dodał: Bartek Data: 2018-11-02 12:34:33 (czytane: 656)

Gościem naszej biblioteki była Karolina Wilczyńska, autorka wielu ciekawych książek zaliczanych do literatury obyczajowej, szczególnie popularnej wśród Pań.

 W spotkaniu autorskim, które odbyło się 22 października 2018 r. w sali konferencyjnej w Domu Kultury w Opatowcu, wzięli udział czytelnicy naszej biblioteki oraz goście z sąsiedniej gminy Czarnocin.

            Karolina Wilczyńska jest autorką  m. in. bestsellerowej sagi „Stacja Jagodno” oraz nowej serii powieści „Rok na Kwiatowej”. Pani Karolina pochodzi z Kielc, gdzie obecnie mieszka i tworzy. Akcja jej książek umiejscowiona jest w naszym województwie. Podczas spotkania  pisarka opowiedziała o swoim przywiązaniu do Kielc i okolic, tereny te Pani Karolina stara się promować poprzez swoją twórczość. W książkach opisuje piękno Gór Świętokrzyskich oraz mniejszych miast i wsi ukazując ich walory.

            Pisarka zaprezentowała swoje książki, opowiedziała również skąd czerpie pomysły na coraz to nowe serie. Niewiele jej książek to pojedyncze powieści, większość to właśnie kilkutomowe serie pozwalające nam przez dłuższy czas poznawać ich bohaterów. Po zakończonym spotkaniu można było zakupić książki autorki opatrzone dedykacją i autografem.

            Miłą pamiątką po  tym spotkaniu pozostanie wspólne zdjęcie.

 

Beata Adamczyk


 

Zdjęć w galerii: 41
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nowa nawierzchnia asfaltowa w Ławach

W miejscowości Ławy na drodze gminnej w stronę Morawianek powstała nowa nawierzchnia asfaltowa....