Wiadomości - Aktualności

Kolejne inwestycje w Chwalibogowicach i Kamiennej

Dodał: Bartek Data: 2018-07-27 14:55:42 (czytane: 869)

W dniu 24 lipca 2018 r. w Skalbmierzu, Wójt Gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Adamem Jarubasem umowę na dofinansowanie zadań w Chwalibogowicach i Kamiennej.

Podpisane zostały umowy na dofinansowanie zadań pn.” Budowa wiaty w miejscowości Kamienna pełniącej funkcję społeczno-kulturalną” oraz „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Chwalibogowicach poprzez utworzenie zaplecza sanitarno-kuchennego na potrzeby społeczno-kulturalne”.

Na podpisaniu umów obecni również byli: Dorota Domoń - Radna Gminy Opatowiec, Mirosław Boksa - Radny Gminy Opatowiec, Anna Kowalczyk - Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Opatowiec, Beata Adamczyk Dyrektor Instytucji Kultury w Opatowcu, Tadeusz Domoń - Sołtys wsi Kamienna. Gmina Opatowiec ubiegała się o dofinansowanie w/w zadań na wniosek Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamiennej (wiata) oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Opatowiec (zaplecze sanitarno-kuchenne). Zadania zostaną zrealizowane z funduszy gminy Opatowiec, oraz  otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego  w ramach programu pn. „Odnowa wsi świętokrzyskiej na 2018r.”

 DSC_00131.jpg

DSC_00211.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Kolejne prace remontowe w Strażnicy OSP Opatowiec

Zamontowano kolejne, nowe drzwi garażowe w Strażnicy OSP w Opatowcu...