Wiadomości - Aktualności

Informacja

Dodał: ugopatowiec Data: 2017-05-11 13:22:12 (czytane: 745)

Informacja dla rolników w związku z wystąpieniem wiosennych przymrozków o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwach rolnych

Urząd Gminy w Opatowcu uprzejmie informuje, iż osoby posiadające gospodarstwa rolne na terenie Gminy Opatowiec mogą zgłaszać zauważone przypadki skutków wystąpienia przymrozków wiosennych na uprawach rolniczych do Urzędu Gminy w Opatowcu w terminie do 22 maja 2017r.

Dodatkowe informacje w powyższej sprawie można uzyskać w UG w Opatowcu - pok. nr 5 bądź pod nr telefonu (41) 35-12-052 wew. 14 – osoba do kontaktów – Łukasz Kryca.

Wniosek o oszacowanie strat

Do wniosku  producent rolny zobowiązany jest dołączyć kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie w celu informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego oraz kopię zgłoszenia do systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ). Kopię zgłoszenia do systemu IRZ można uzyskać w Biurze Powiatowym ARiMR w Kazimierzy Wielkiej.

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nasza Biblioteka ponownie wśród najlepszych w województwie

W poniedziałek 8 maja 2017r., w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, wręczono nominacje oraz przyznano tytuły...