Wiadomości - Aktualności

Gminny Dzień Babci i Dziadka

Dodał: Bartek Data: 2023-01-25 14:47:17 (czytane: 1169)

W niedzielę 22 stycznia 2023 r. w Domu Kultury w Opatowcu odbył się Gminny Dzień Babci i Dziadka.

Z życzeniami do licznie zgromadzonych na uroczystości Babć i Dziadków przybyły Wnuki oraz Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk.

Pan Burmistrz życzył wszystkim Babciom i Dziadkom zdrowia, długich lat życia, pociechy z wnuków, które są radością i spełnieniem dla swoich dziadków.

Uroczystość rozpoczęła się od występu artystek krakowskich, które wspólnie z obecnymi dziećmi wyśpiewały życzenia dla ukochanych dziadków oraz gromkie sto lat. Były także wspólne zabawy, sprawiły one wiele radości nie tylko biorącym w nich udział uczestnikom, ale także zgromadzonej publiczności.

Następnie podczas koncertu „Łączymy pokolenia” wspólnie śpiewano znane utwory polskich artystów. Znalazły się wśród nich hity 70 i 80 lat.

Po tym koncercie scenę przejęli nasi lokalni artyści, którzy przenieśli nas w świąteczny klimat prezentując piękne pastorałki i kolędy.

Później przy kawie i ciastku toczyły się żywe rozmowy, a najmłodsi przygotowali dla swoich babć i dziadków drobne upominki.

Było to miło spędzone popołudnie i sympatyczne międzypokoleniowe spotkanie.

 

Beata Adamczyk

Zdjęć w galerii: 17
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Opatowcu

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka....