Wiadomości - Aktualności

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Opatowcu

Dodał: Bartek Data: 2019-06-28 08:41:33 (czytane: 570)

W dniu 19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Pani Dyrektor Elżbieta Szczęsna – Kusak, w obecności Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec – Pana Sławomira Kowalczyka, podsumowała cały rok pracy i uhonorowała wyróżniających się uczniów nagrodami książkowymi, statuetkami i pamiątkowymi dyplomami.

W gronie najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej znaleźli się:

Kl. 0

1.Nikola Nowak

2. Zuzanna Dybała

3. Lena Cugowska

4. Anna Kaczmarczyk

5. Alan Młodzik

6. Adam Śliwiński

 

Kl. I

1. Wojciech Krzak

2. Marika Czyżyk

3. Emilia Pietrzyk

4. Luiza Wróbel

5. Krzysztof Pudo

6. Oliwia Zielińska

7. Emilia Krupa

8. Gabriela Porębska

 

Kl. II

1. Maja Tomal

2. Weronika Pudo

3. Paulina Zbertek

4. Gabriel Maj

5. Jakub Bomba

6.  Zuzanna Porada

7.  Agnieszka Śliwińska

8.  Julia Kaczmarczyk

9.  Nina Misiaszek

 

Kl. III

1. Nicola Kłos

2. Magdalena Cugowska

3. Maja Markuszewska

 

Kl. IV

1.Gabriela Popiel

2. Julia Bąk

3. Kacper Kupisz

4. Magdalena Pietrzyk

5. Paweł Tomasik

6. Siwiec Wiktoria

7. Krzysztof Kozieł

8. Filip Mącznik

 

Kl. V

1. Lidia Kajfasz

 2. Natalia Wróbel

3. Patrycja Mazurek

4. Dawid Chlebica

5. Katarzyna Tomal

6. Amelia Dybała

 7. Kacper Kurnik

8. Emilia Bugajska

9. Adam Markuszewski

 

KL. VI

1.Dusza Wojciech

2. Kupisz Dominik

3. Krzak Karolina

4. Nowak Kacper

5. Martyna Jachna

 

Kl. VII

1. Pobiega Gabriela

2.. Jabłońska Julia

3. Marcin Tomasik

 

Kl. VIII

1. Paulina Pietrzyk

2. Klaudia Sojka

3. Izabela Dybek

4. Nikola Kozioł

5. Włosowicz Gabriela

6. Madej Oliwia

7. Czekaj Patrycja

8. Czosnek Agnieszka

 

Kl. III Gimnazjum

1.Jakub Kłos

2. Karolina Grudzień

3. Krawiec Klaudia

4. Górak Gabriela

5. Jachna Julia

 

 

Dodatkowe wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

1.Sebastian Widłak – kl. VI

2. Małgorzata Kowalczyk – kl. VII

3. Cugowska Emilia – kl. VIII

4. Madej Natalia – kl. VIII

5. Pitek Weronika – kl. VIII

6. Kacper Bartoszek – kl. VIII

7. Dudek Zuzanna – kl. III G

8. Jabłoński Oskar – kl. III G

 

 

 Dodatkowe wyróżnienia ze Szkoły Podstawowej otrzymali również uczniowie:

1.       Paulina Pietrzyk – tytuł Złotej Absolwentki, najlepiej napisany egzamin ósmoklasisty, Finalistka II Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego, Laureatka I Wojewódzkiego Festiwalu Języka Rosyjskiego „Puszkin 220!”, reprezentowanie szkoły w licznych konkursach,

2.       Oliwia Madej – nagroda specjalna w I Wojewódzkim Festiwalu Języka Rosyjskiego „Puszkin 220!”, reprezentowanie szkoły w licznych konkursach plastycznych.

3.       Gabriela Włosowicz - Finalistka I Wojewódzkiego Festiwalu Języka Rosyjskiego „Puszkin 220!”

4.       Emilia Cugowska – Laureatka I Wojewódzkiego Festiwalu Języka Rosyjskiego „Puszkin 220!”

5.       Klaudia Sojka – uzyskanie bardzo wysokiego wyniku z egzaminu ósmoklasisty

6.        Paulina Pietrzyk, Gabriela Włosowicz, Emila Cugowska, Natalia Madej, Aleksandra Szabłowska, Weronika Pitek – wolontariat w Regionalnej Placówce Opiekuńczo – Terapeutycznej w Kazimierzy Wielkiej.

7.       Klaudia Krawiec, Karolina Grudzień – za najlepiej napisany egzamin gimnazjalny

8.       Jakub Kłos, Norbert Augustyn – za uzyskanie tytułu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej.

9.       100 % frekwencja – Patrycja Kaleta kl. II, Magdalena Pietrzyk – kl. IV, Kacper Kupisz – kl. IV, Patrycja Mazurek – kl. V, Dominik Kupisz – kl. VI, Karolina Krzak – kl. VI, Paulina Pietrzyk – kl. VIII

10.   Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia” – Kacper Kupisz - I miejsce, Karolina Krzak – II miejsce, Gabriel Maj – III miejsce

11.   Za osiągnięcia sportowe na szczeblu powiatowym oraz godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych: Jakub Kłos – kl. III G, Jakub Niedźwiedź – kl. III G

12.   Za osiągnięcia sportowe na szczeblu wojewódzkim i godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych: Jakub Mystek – kl. III G, Wojciech Rajczak – kl. III G

13.   Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych:  Patrycja Mazurek – kl. V, Adam Markuszewski – kl. V, Norbert Augustyn – kl. III G, Gabriela Górak – kl. III G, Karolina Idziak – kl. III G, Oskar Jabłoński – kl. III G, Julia Jachna – kl. III G, Maciej Janiec – kl. III G, Jakub Kozioł – kl. III G

14.   Nikola Kozioł  - kl. VIII – za wybitne osiągnięcia wokalne, reprezentowanie szkoły w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich.

15.   Natalia Wróbel  - kl. V, Gabriela Popiel – kl. IV – za wysokie osiągnięcia wokalne

16.   Bartosz Nowak – kl. V – za osiągnięcia wokalne

17.   Jakub Kłos – kl. III G – Złoty Absowlent, za zaangażowanie w muzyczne życie szkoły,

18.   Jakub Kłos – kl. III G, Jakub Niedźwiedź – kl. III G, Oskar Jabłoński – kl. III G, Wojciech Rajczak – kl. III G, Dawid Majka – kl. III G - za bezinteresowną pomoc oraz trud włożony w organizację imprez Kółka Teatralnego, na rzecz fundacji „Kawałek Nieba”

19.   Natalia Madej – kl. VIII, Aleksandra Szabłowska – kl. VIII, Jarosław Ćwiki – kl. VIII -  za reprezentowanie szkoły w Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

20.   Karolina Grudzień, Klaudia Krawiec, Karolina Idziak, Julia Jachna, Zuzanna Dudek , Jakub Kłos, Jakub Niedźwiedź, Oskar Jabłoński, Dawid Majka, Wojciech Rajczak  (kl. III G)-  wyróżnienie za aktywny udział w pracy na rzecz 14. BDH Wielopoziomowej im. Lucjana Skrzyńskiego. Pozostali członkowie drużyny otrzymali dyplomy.

21.   Za zaangażowanie w życie szkoły: Jarosław Ćwik, Natalia Madej, Weronika Pitek, Agnieszka Czosnek, Patrycja Czekaj, Jakub Koszela, Kacper Bartoszek, Gabriela Włosowicz, Paulina Pietrzyk, Nikola Kozioł, Klaudia Sojka

 

 Anna Kaczmarczyk

 

Zdjęć w galerii: 107