Dodał: Bartek Data: 2018-10-24 14:10:28 (czytane: 2517)

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Opatowiec.

Pragnę serdecznie podziękować  wszystkim mieszkańcom Gminy Opatowiec, którzy wzięli udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Wysoka, jak zawsze, frekwencja świadczy o tym, że są Państwo szczególnie zaangażowani w los naszej małej Ojczyzny i jej przyszłość jest dla Was bardzo ważna.

W dniu 21 października 2018 roku po raz kolejny udzieliliście mi Państwo kredytu zaufania, powierzając funkcję wójta gminy na kolejną kadencję. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by nie zawieść Państwa oczekiwań.

Mam nadzieję, że wspólnie z nowo wybraną Radą Gminy uda się nam wiele osiągnąć i przez kolejne pięć lat w atmosferze konstruktywnej dyskusji będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje.

Dziękuję za Państwa głosy i poparcie

Z wyrazami szacunku,
Sławomir Kowalczyk
Wójt Gminy Opatowiec

Komunikat w sprawie sygnału alarmowego w dniu 1 sierpnia 2019 r.

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego,...