Ekologiczny konkurs plastyczny w szkole w Opatowcu - rozstrzygnięty

Dodał: Bartek Data: 2017-10-25 13:20:05 (czytane: 2211)

Dnia 23 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Opatowcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom w konkursie plastycznym „Ekoplakat – kupuj z głową”. Konkurs został zrealizowany przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej mieszczące się w Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Rzędowie.

Głównym celem konkursu było promowanie idei dbałości o środowisko naturalne wśród dzieci, promowanie  postaw i zachowań proekologicznych zmierzających do ograniczania ilości wytwarzanych odpadów. Konkurs był rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria I – szkoły podstawowe, klasy I – III , kategoria II – szkoły podstawowe, klasy IV – VI.

Nagrody dla najlepszych uczniów zostały wręczone przez Sławomira Kowalczyka Wójta Gminy Opatowiec, Elżbietę-Szczęsną Kusak Dyrektor Szkoły Podstawowej w Opatowcu oraz pracowników Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej Renatę Kowalik-Sobieniak i Małgorzatę Osińską-Maruszewską. Oprócz nagród rzeczowych, ufundowanych przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej, wszyscy otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

Laureaci konkursu (klasy I – III):
Zuzanna Kaleta – 1 miejsce
Nina Misiaszek – 2 miejsce
Agnieszka Śliwińska – 2 miejsce
Zuzanna Porada – 3 miejsce
Magdalena Cugowska – 3 miejsce
Wyróżnienie: Julia Kaczmarczyk

Laureat konkursu (klasy IV – VI):
Bartosz Nowak – 1 miejsce

Promesy na drogi gminne w Rzemienowicach i w Kęsowie