Informacja o Sesji rady Miejskiej w Opatowcu

Dodał: Bartek Data: 2023-09-08 15:33:54 (czytane: 531)

Informuję, że Sesję Rady Miejskiej w Opatowcu, która odbędzie się 15 września 2023 r. (piątek) godz. 13ºº w Urzędzie Miasta i Gminy w Opatowcu.
Porządek sesji:
1. Otwarcie.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z Sesji odbytej w dniu 18 sierpnia 2023 roku.
4. Sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta i Gminy w okresie między sesjami.
5. Przedstawienie informacji w zakresie przygotowania placówek oświatowych do realizacji zadań w roku 2023/2024.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Opatowiec na 2023 rok.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Opatowiec  na lata 2023-2037.
8. Podjęcie uchwały w sprawie   w sprawie ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu
9. Sprawy różne, zapytania i interpelacje.
10. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Miejskiej