Rozpoczęły się prace związane z modernizacją świetlicy w Kamiennej

Dodał: Radek Data: 2023-07-05 10:18:54 (czytane: 575)

W ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków publicznych” realizowane są prace remontowe w świetlicy wiejskiej w miejscowości Kamienna.

Dotychczas zostały częściowo wykonane roboty demontażowe, przykręcone płyty kartonowo – gipsowe na suficie, a na podłodze ułożono izolację cieplną ze styropianu. Wykonywane są  prace związane z poprawą instalacji elektrycznej w budynku. W dalszym etapie na podłodze będzie wykonana wylewka.
Wykonawcą prac jest firma pn. Jacek Ignacak „IG – BUD” Usługi Remontowo – Budowlane, Łatanice 79, 28 – 160 Wiślica.
Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec  na w/w zadanie otrzymał dofinansowanie z Programu Polski Ład, które w blisko 90% pokryje koszty realizacji prac, pozostałe środki stanowi wkład własny.

Wartość prac związanych z modernizacją świetlicy w Kamiennej to ponad 247 tys. zł.

Termin realizacji inwestycji przypada na koniec grudnia 2023 roku.

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kocina

Rozpoczęto prace związane z przebudową drogi gminnej w miejscowości Kocina na odcinku o długości 490 m....