Dostawa beczkowozu do wody pitnej

Dodał: Bartek Data: 2023-06-16 14:50:27 (czytane: 702)

W dniu 16.06.2023r. w ramach realizacji zadania pn. „Budowa i remont sieci wodociągowej na terenie gminy Opatowiec”, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych „Hydrocomplex” Mariusz Kozera z Buska-Zdroju dostarczyło fabrycznie nowy wóz do wody pitnej o pojemności 5000l.

W ramach powyższego zadania, Gmina Opatowiec nabyła już ciągnik rolniczy marki FARMTRAC 555 DTC V, który wraz z dzisiaj odebranym wozem będzie stanowił zabezpieczenie w wodę pitną dla mieszkańców naszej gminy na wypadek awarii sieci wodociągowej lub skażenia wody. Warto dodać, że Wykonawca jest już na etapie końcowym prac związanych z budową sieci wodociągowej.

Wartość całkowita robót wynosi blisko 2 miliony 320 tys. zł.

Środki na ten cel pochodzą z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Zaproszenie na 135-lecie OSP w Opatowcu

...