Wiadomo軼i - Aktualno軼i

Nowy dach na budynku Szko造 Podstawowej w Krzczonowie

Doda: Radek Data: 2022-05-24 07:43:04 (czytane: 317)

Dzi瘯i staraniom Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec, S豉womira Kowalczyka, gmina Opatowiec otrzyma豉 bezzwrotne 鈔odki finansowe na przeprowadzenie remontu dachu na budynku Szko造 Podstawowej w Krzczonowie. Wsparcie finansowe dla gminy Opatowiec pochodzi這 z Rz康owego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W Krzczonowie funkcjonowa這 niegdy Pa雟twowe Gospodarstwo Rolne, w豉郾ie dla takich miejsc rz康 przeznaczy specjaln pul funduszy.

Otrzymane dofinansowanie pozwoli這 na stu procentowe pokrycie koszt闚 zwi您anych z wymian cz窷ci konstrukcji wi篥by dachowej, pokrycia dachu blach dach闚kopodobn, monta瞠m rynien z blachy ocynkowanej. Remont, swoim zakresem obj掖 wykonanie instalacji odgromowej, przemurowanie przewod闚 kominowych i wentylacyjnych oraz monta wy豉z闚 dachowych.

Koszt realizacji ca貫go przedsi瞝zi璚ia wyni鏀 ponad 220 tys. z.

Wykonawc zadania by豉 firma Dach Expert Ewa ζdosz z Wrotnowa, gm. Miedzna, woj. mazowieckie.

Remont dachu by niezb璠ny. Przeciekaj帷y dach pokryty kilkudziesi璚ioletni dach闚k m鏬 przyczyni si do zalewania pomieszcze szko造. Wykonane prace zabezpieczy造 budynek przed dalsz degradacj na skutek wyst瘼uj帷ych zjawisk atmosferycznych.

Zdj耩 w galerii: 8
Przeczytaj kolejn wiadomo嗆:

Informacja - utrudnienia w ruchu drogowym

Urz康 Miasta i Gminy Opatowiec informuje, 瞠 w zwi您ku z organizacj 獞icze taktyczno-bojowych przez Komend Powiatow Pa雟twowej...