Wiadomości - Aktualności

Morsowa Korona Wisły

Dodał: Bartek Data: 2021-03-12 12:28:46 (czytane: 451)

Dnia 6 lutego 2021 roku w Opatowcu odbyła się plenerowa „Morsowa Korona Wisły”.

Organizatorem tego przedsięwzięcia była krakowska Fundacja Twoja Droga Do Rozwoju, propagująca m.in. zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.
„Morsowa Korona Wisły” to wyzwanie dla uczestników, gdyż w tych warunkach atmosferycznych muszą się zmierzyć z aurą i wyjątkowym nurtem rzeki Wisły i Dunajca.
Wzrastająca popularność morsowania w naszym kraju i duże zainteresowanie wyjątkowym sportem sprawiły, że w tym roku  mogliśmy gościć w Opatowcu blisko 40 zawodników.

Uczestnicy po przeprawie promem na brzeg Dunajca, w 5 osobowych grupach oraz przy asyście ratowników WOPR, przepłynęli blisko 600 metrowy odcinek w kierunku lewego brzegu Wisły w okolice „Starego Młyna”.
Organizatorom gratulujemy udanych zawodów i życzymy dalszych sukcesów w propagowaniu zdrowego trybu życia.
Warto dodać, że pracownicy UMiG Opatowiec i jednostek podległych oraz strażacy ochotnicy z OSP Chwalibogowice organizacyjnie wspierali Fundację Twoja Droga Do Rozwoju podczas „Morsowej Korony Wisły”.

Poniżej link do filmu nagrany przez grupę Morsowa Korona Wisły - Opatowiec, dn. 6 lutego 2021 roku

https://www.facebook.com/MorsowaKoronaWisly/videos/456920601993159

Zdjęć w galerii: 15
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Azbest - nabór wniosków

Zawiadomienie o naborze wniosków o udzielenie dotacji na usunięcie wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie...