Wiadomości - Aktualności

Zawody wędkarskie w Krzczonowie

Dodał: Bartek Data: 2022-07-27 14:26:15 (czytane: 623)

W sobotę 23 lipca 2022 r., przy pięknej słonecznej pogodzie, nad stawem w Krzczonowie odbyły się zawody wędkarskie.

Organizatorami zawodów było Koło Wędkarskie oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Krzczonowa. Zawody odbywały się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec.

Była to bardzo miła, rodzinna forma spędzenia wolnego czasu. Do zawodów zgłosiło się 50 dzieci, którzy przybyli wraz z rodzicami i dziadkami.

Zawody otworzył sołtys Krzczonowa Pan Marian Gruszka, przedstawił organizatorów oraz komisję, a także wyraził swoje zadowolenie z podjętej przez organizatorów zawodów inicjatywy. W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec - Pana Sławomira Kowalczyka, życzenia owocnego wędkowania i miłego spędzenia sobotniego popołudnia przekazała Beata Adamczyk.

Wspólne wędkowanie wywoływało wiele emocji i radości, a w powietrzu czuć było zapach ostrej rywalizacji. Młodzi wędkarze co rusz chwalili się komisji swoimi osiągnięciami, co spowodowało, że trudno było jednoznacznie wskazać zwycięzców. Komisja zadecydowała, że wszyscy uczestnicy zasłużyli na I miejsce na podium. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę.

Po emocjach związanych z wędkowaniem dzieci chętnie korzystały z przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

 

Beata Adamczyk

Zdjęć w galerii: 63
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Komunikat w sprawie sygnału alarmowego w dniu 1 sierpnia 2022 r.

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego,...