Wiadomości - Aktualności
Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół w Opatowcu
Dodał: Bartek Data: 2017-07-04 14:33:13 (czytane: 4729)
W dniu 23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Opatowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
W gronie najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej znaleźli się:
Kl. 0
- Maja Tomal
- Weronika Pudo
- Paulina Zbertek
- Gabriel Maj
- Jakub Bomba
- Zuzanna Porada
- Agnieszka Śliwińska
- Julia Kaczmarczyk
Kl. I
1. Nicola Kłos
2. Magdalena Cugowska
Kl. II
1.Gabriela Popiel
2. Julia Bąk
3. Kacper Kupisz
4. Zuzanna Mysiak
5. Jakub Porębski
6. Magdalena Pietrzyk
7. Marcin Tomasik
Kl. III
1. Lidia Kajfasz
2. Natalia Wróbel
3. Patrycja Mazurek
4. Dawid Chlebica
5. Katarzyna Tomal
6. Amelia Dybała
7. Tomasz Kaczmarczyk
8. Bartosz Nowak
9. Oliwier Wróbel
10. Kacper Kurnik
11. Emilia Bugajska
12. Paweł Niedźwiedź
13. MajaCugowska
KL. IV
1.Dusza Wojciech
2. Kupisz Dominik
3. Krzak Karolina
4. Widłak Sebastian
5. Nowak Kacper
Kl. V
1. Pobiega Gabriela
2. Kowalczyk Małgorzata
3. Jabłońska Julia
Kl. VI
1. Paulina Pietrzyk
2. Gabriela Włosowicz
3. Klaudia Sojka
4. Gabriela Król
5. Nikola Kozioł
6. Oliwia Madej
7. Izabela Dybek
8. Kacper Bartoszek
9. Natalia Madej
Dodatkowe wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
Marcin Tomasik – kl. V
Agnieszka Czosnek – kl. VI
W gronie najlepszych uczniów Gimnazjum znaleźli się:
Kl. I
1. Jakub Kłos
2. Karolina Grudzień
Kl.II
1. Emilia Kozioł
2. Kacper Paluch
Kl. III
1. Miłosz Krawczyk
2. Bartosz Dybała
3. Karolina Bysiec
Dodatkowe wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
Hubert Janiec – kl. III
Tomasz Kowalczyk – kl. III
Dominik Madej – kl. III
Emilia Woźniak – kl. III
Dodatkowe wyróżnienia ze Szkoły Podstawowej otrzymali również uczniowie:
1.Klaudia Sojka– finalistka I Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.
2.
Szymon Krupa – laureat etapu wojewódzkiego w Ogólnopolskim Konkursie
Plastycznym – „BEZPIECZEŃSTWO NA WSI TO PODSTAWA - ŚRODKI CHEMICZNE TO
NIE ZABAWA”.
3. Oliwia Madej - wyróżnienie za pracę plastyczną w
Ogólnopolskim Konkursie Literackim, Plastycznym i Fotograficznym „Moja
Mała Ojczyzna”.
4. Paulina Pietrzyk, Gabriela Król – za uzyskanie najwyższej średniej ocen w Szkole Podstawowej.
5. Katarzyna Tomal za uzyskanie najlepszego wyniku ze sprawdzianu po klasie trzeciej.
6. Natalia Wróbel, Nikola Kozioł - za sukcesy wokalne na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim,
międzynarodowymi i aktywny udział w życiu muzycznym szkoły.
7. Maja Klita – tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej.
Dodatkowe wyróżnienia w Gimnazjum otrzymali uczniowie:
1. Emilia Woźniak – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego
2. Norbert Augustyn – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Hodowli Wzrostu Kryształów
3. Miłosz Krawczyk – za uzyskanie tytułu Złotego Absolwenta oraz najlepiej napisany egzamin gimnazjalny.
4. Jakub Szabla – za zaangażowanie w życie szkoły
5. Bartosz Dybała – nagroda w Szkolnym Konkursie Matematycznym
6. Miłosz Krawczyk – nagroda za I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
7. Nikola Wróbel, Emilia Kozioł - za sukcesy wokalne na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.
8. Klaudia Marzec – wyróżnienie za aktywny udział w pracy na rzecz XIV BDH Wielopoziomowej im. Lucjana Skrzyńskiego.
9.
Krystian Leks, Bartosz Dybała, Michał Adamczyk, Nikola Wróbel, Emilia
Kozioł, Jakub Kłos – za aktywny udział w życiu muzycznym szkoły.
10.
Gabriela Górak, Norbert Augustyn, Jakub Kłos, Maciej Janiec, Aleksandra
Ostrowska, Wiktoria Szluchcik, Kamila Porada, Maciej Cugowski, Patryk
Matuszczyk, Krystian Zieliński, Daniel Niedźwiedź, Bartosz Niedźwiedź,
Miłosz Krawczyk, Michał Adamczyk, Krystian Leks, Bartosz Dybała, Hubert
Janiec, Kinga Oracz, Emilia Woźniak, Katarzyna Rumas – za godne
reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych.
11. Katarzyna
Kowalczyk, Kinga Oracz, Emilia Woźniak, Katarzyna Rumas - wyróżnienie za
godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz za sukcesy
sportowe na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.
W dniu 22 czerwca uczniowie i uczennice działający w Kółku Teatralnym, Szkolnym Kole Caritas, ZHP, zespole wokalnym, zajęciach instrumentalnych oraz Szkolnym Klubie Sportowym otrzymali dodatkowe wyróżnienia za swoją systematyczną i całoroczną pracę. Warto dodać, że we wszystkich tych organizacjach pracuje bardzo duża liczba uczniów. Szkolne Kółko Teatralne liczy 50 uczniów, natomiast ZHP 40 uczniów i działają na rzecz potrzebujących osób.
Mirosław Gajda