Wiadomości - Aktualności

Zakończenie prac związanych z budową boiska sportowego w Krzczonowie

Dodał: Bartek Data: 2020-10-28 13:42:03 (czytane: 305)

Dobiegły końca prace polegające na przebudowie boiska sportowego na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzczonowie..

Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Krzczonowie  została współfinansowana ze wsparcia pozyskanego przez gminę Opatowiec, w ramach działania 7.4 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej” ze środków europejskich. Wykonawcą robót była Firma Dro-Mar Marcin Dróżdż ze Skaryszewa.

Wartość zadania to blisko 450 tys. złotych. Zakres prac obejmował wykonanie boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej wraz systemem nawadniającym i piłkochwytami, boisko wielofunkcyjne z poliuretanu oraz bieżnię ze skocznią do skoku w dal. Pozostałe środki, wkład własny gminy Opatowiec, zostały uzupełnione z dodatkowych środków rządowych, pozyskanych na ten cel przez Burmistrza MiG z Ministerstwa Sportu w ramach działania "Sportowa Polska".

To jedna z nielicznych (dwie w naszej gminie), tak bardzo oczekiwanych, inwestycji na terenie naszego województwa, która została objęta niemal stuprocentowym dofinansowaniem ze środków pochodzących spoza budżetu gminnego. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie merytoryczne wsparcie udzielone gminie w tej materii pani wiceminister Sportu Annie Krupce oraz panu Posłowi na Sejm RP Krzysztofowi Lipcowi.


 boiskokrzcz3res_1.jpg

 boiskokrzcz1res.jpg

 boiskokrzcz2res.jpg

 boiskokrzcz5res.jpg

 


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych od lipca do grudnia 2020 roku....