Wiadomości - Aktualności
Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Opatowiec
Dodał: Bartek Data: 2019-05-28 11:23:21 (czytane: 2494)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 43
- 1 Konrad Szczepan BERKOWICZ – 34
- 2 Dawid Marian LEWICKI – 2
- 3 Michał Jan WAWER – 3
- 4 Andrzej SKUPIEŃ -1
- 5 Barbara Janina ŁACH – 0
- 6 Marek CIESIELCZYK – 0
- 7 Edyta Barbara MARSZAŁEK-WOJCIECHOWSKA – 0
- 8 Maria Barbara LECHOWICZ – 0
- 9 Ernest Cezary MICHAŁOWSKI – 0
- 10 Lucyna Michalina KULIŃSKA – 0
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 26
- 1 Maciej Roman GDULA – 12
- 2 Małgorzata Diana MARENIN – 3
- 3 Tomasz Jerzy TERLECKI – 5
- 4 Anna Maria NOWORYTA – 2
- 5 Jacek Andrzej JABŁOŃSKI – 0
- 6 Bogusława DŁUGOSZ -0
- 7 Jakub Józef BOCHEŃSKI – 1
- 8 Maria Bernadeta WILCZYŃSKA – 2
- 9 Tomasz Marek LEŚNIAK – 0
- 10 Lilija TWARDOSZ – 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 390
- 1 Róża Maria GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN – 15
- 2 Adam Sebastian JARUBAS – 345
- 3 Andrzej Jan SZEJNA – 10
- 4 Ewa Anna SUFIN-JACQUEMART – 0
- 5 Bogusław Andrzej SONIK – 2
- 6 Jagna Kinga MARCZUŁAJTIS-WALCZAK -0
- 7 Dorota NIEDZIELA – 1
- 8 Robert Marian WARDZAŁA – 2
- 9 Elżbieta BIŃCZYCKA – 1
- 10 Adam Zbigniew CYRAŃSKI – 14
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 624
- 1 Beata Maria SZYDŁO – 284
- 2 Ryszard Antoni LEGUTKO – 18
- 3 Patryk Tomasz JAKI – 190
- 4 Dominik TARCZYŃSKI – 25
- 5 Włodzimierz BERNACKI – 2
- 6 Barbara Halina BARTUŚ – 0
- 7 Elżbieta DUDA – 4
- 8 Michał CIEŚLAK - 94
- 9 Arkadiusz MULARCZYK – 1
- 10 Anna Maria KRUPKA – 6
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – 4
- 1 Jan ORKISZ – 1
- 2 Maria Bogusława ŁAŚ – 0
- 3 Oskar Szymon STYCZEŃ – 1
- 4 Tomasz Leszek ZAWADA – 1
- 5 Agnieszka Ewa SZMIT-MORZE – 0
- 6 Ewa Mariola KWIECIEŃ – 0
- 7 Barbara Maria KUSIAK-KOBYLARZ -0
- 8 Mateusz Ryszard BURZAWA – 0
- 9 Monika Anna SZYMAŃSKA – 0
- 10 Roman Waldemar JEDYNAK – 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – 20
- 1 Paweł Wiktor KUKIZ-SZCZUCIŃSKI – 6
- 2 Piotr Janusz KUBICZEK – 1
- 3 Elżbieta Joanna ZIELIŃSKA – 1
- 4 Daniel Józef KIERPIEC – 0
- 5 Kamilla Monika MARTYNIUK - 0
- 6 Magdalena Izabela FOGIEL-LITWINEK – 0
- 7 Klaudia Katarzyna SŁOWIK-MACIEJEWSKA -1
- 8 Narcyz Michał SADŁOŃ – 0
- 9 Bawer AONDO-AKAA – 1
- 10 Norbert Jakub KACZMARCZYK – 10
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI – 3
- 1 Krzysztof Jan ZAJĄC – 1
- 2 Martyna Katarzyna CHOLEWA – 1
- 3 Alicja NOWAK – 0
- 4 Maciej Jan GURGUL – 0
- 5 Albina Anna MARCINKOWSKA – 0
- 6 Marta SŁABY – 0
- 7 Łukasz Paweł BĄCHOR -0
- 8 Anna KRZYSZTOFOWICZ -0
- 9 Rafał SZCZYKUTOWICZ – 0
- 10 Arkadiusz Paweł MIKLER – 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA -1
- 1 Stanisław Józef ŻÓŁTEK – 0
- 2 Andrzej Stefan PACIEJ – 0
- 3 Tomasz Andrzej KRZCIUK – 0
- 4 Magdalena Sylwia DZIĘGIEL-GĄDEK -0
- 5 Barbara Magdalena KOWACKA -0
- 6 Maciej Zbigniew SIERANT – 0
- 7 Joanna Barbara ŁĘCKA -0
- 8 Stanisław Michał ŻMIGRODZKI -0
- 9 Katarzyna Beata FĄFARA – 0
- 10 Jarosław Kazimierz SZATAN – 1
FREKWENCJA 36,97 %
PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA W OBWODZIE NR 1 (KRZCZONÓW)