Aktualności

Nowe linie komunikacyjne na terenie Gminy Opatowiec – podpisanie umowy w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 312 razy)

W dniu 1 lipca br. podpisana została umowa pomiędzy Zbigniewem Koniuszem – Wojewodą Świętokrzyskim a Sławomirem Kowalczykiem – Burmistrzem Miasta i Gminy Opatowiec z kontrasygnatą Anny Klimaszewskiej-Luty, na dofinansowanie przewozów pasażerskich na terenie Gminy Opatowiec. więcej»

Rusza nabór wniosków o wyprawkę szkolną „Dobry start”

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 87 razy)

1 lipca ruszył nabór wniosków w ramach programu „Dobry start”. To świadczenie w wysokości 300 zł na wyprawkę szkolną dla każdego uczącego się dziecka. Wniosek o świadczenie można złożyć wyłącznie online – przez bankowość elektroniczną, PUE ZUS i portal Emp@tia MRiPS. więcej»

Sukcesy uczniów w zawodach lekkoatleczycznych

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 125 razy)

Na rozegranych Indywidualnych zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu zdobyli aż 16 medali. więcej»

Sukces Julii Bąk uczennicy Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu w Konkursie Literackim

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 115 razy)

Powiatowy Konkurs Literacki "Skrzydłem wiatru pisane" został zainaugurowany w 2013 roku przez Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku-Zdroju oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Kielcach, Filię w Busku-Zdroju. więcej»

Nie przegap

Imprezy