Dożynki Gminne w Rogowie

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 239 razy)

Gminne Święto Plonów odbyło się dnia 15 sierpnia 2019 roku w Rogowie. więcej»

Zakończył się kolejny sezon badań archeologicznych na osadzie z epoki żelaza w Rzemienowicach

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 243 razy)

Już czwarty rok archeolodzy z Instytutu Archeologii UJ prowadzili badania wykopaliskowe na osadzie z epoki żelaza w Rzemienowicach. W tym sezonie badań odkryli ślady kolejnych dwóch konstrukcji ziemiankowych – a więc relikty chat częściowo zagłębionych w ziemię. więcej»

Informacja dla rolników

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 173 razy)

Informujemy iż rolnicy, którzy ponieśli szkody w uprawach w wyniku wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego mogą składać wnioski do Urzędu Miasta i Gminy w Opatowcu o oszacowanie szkód do 18.08.2019 r. więcej»

Starostowie Dożynek Gminnych w Rogowie

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 571 razy)

Starostowie tegorocznych Dożynek Gminnych Pani Elżbieta Szabla i Pan Jarosław Szumilas zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Opatowiec dnia 15 sierpnia 2019 r. do sołectwa Rogów. więcej»

Nie przegap

Imprezy