Kolejne zadania w ramach rewitalizacji Opatowca

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 165 razy)

Na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Opatowcu trwają prace remontowe w ramach realizowanej inwestycji polegającej na rewitalizacji miejscowości. więcej»

Rządowe wsparcie dla Gminy Opatowiec

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 154 razy)

W dniu 7 kwietnia 2021 roku naszą gminę odwiedził Michał Cieślak, Minister ds. Rozwoju Samorządu Terytorialnego Rządu RP. więcej»

W 81. rocznicę Zbrodni Katyńskiej oraz 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 169 razy)

W dniu 12 kwietnia 2021 roku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Opatowcu została złożona wiązanka upamiętniająca 81. rocznicę mordu dokonanego na polskich oficerach przez NKWD w 1940 roku oraz 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej z 2010 roku. więcej»

ARiMR przypomina. Wnioski o dopłaty tylko przez internet.

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 128 razy)

Od tego roku rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą aplikacji eWniosekPlus. więcej»

Nie przegap

Imprezy