Wiadomości - Aktualności

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej - wniosek

Dodał: Bartek Data: 2023-01-11 12:35:41 (czytane: 995)

W związku z zamiarem złożenia przez Gminę Opatowiec wniosku do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o udzielenie dotacji na „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, tj. (siatki, sznurki do owijania balotów, opakowania po nawozach oraz typu Big Bag) Urząd Miasta i Gminy Opatowiec informuje o możliwości składania wniosków  przez osoby zainteresowane w terminie do 31.01.2023 r.

Wnioski należy składać do Urzędu Miasta i Gminy Opatowiec ul. Rynek 3, 28-520 Opatowiec (sekretariat) osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

Realizacja zadania jest uzależniona od otrzymania dotacji przez Gminę Opatowiec z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

W przypadku nie otrzymania dotacji przez Gminę Opatowiec na „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” zadanie nie będzie mogło być zrealizowane.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Opatowiec (pok. nr 2) lub pod nr telefonu 41 35 18 052 wew. 19.

Do pobrania:

Wniosek - pobierz

RODO - pobierz

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na mecz Wisły Opatowiec

Zapraszamy na mecz Wisły Opatowiec z AZS UEK Futsal, w ramach II Rundy futsalowego Pucharu Polski (1/32 Finału). ...