Wiadomości - Aktualności

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Dodał: Bartek Data: 2019-11-22 09:16:00 (czytane: 597)

Informujemy, że w najbliższym czasie Gmina Opatowiec zamierza złożyć wniosek aplikacyjny do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach naboru wniosku o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z powyższym zwracamy się do mieszkańców Gminy którzy posiadają odpady folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań typy Big Bag o złożenie deklaracji celem rozpoznania potrzeb wśród mieszkańców i wpisanie się na listę chętnych, którzy w dalszej kolejności staną się uczestnikami projektu.

Poniżej zamieszczamy deklaracje uczestnictwa którą należy wydrukować i złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy Opatowiec najpóźniej do dnia 6 grudnia 2019 r., więcej informacji można uzyskać w siedzibie UMiG Opatowiec pok.nr 2 lub po numerem tel. 41 3518052 wew.19.

Deklaracja do pobrania

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na półfinał Pucharu Ligi oraz finał I Ligi PLF 2019/20

W dniu 6 marca 2020 r. odbędą się mecze półfinałowe Pucharu Ligi, w których zagrają Wisła Opatowiec oraz Gladiator Krzczonów oraz...