Wiadomości - Aktualności

Tydzień Bibliotek za nami

Dodał: ugopatowiec Data: 2017-05-18 12:43:51 (czytane: 872)

Nasza biblioteka włączyła się do akcji odbywającej się w tym roku pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”. W ramach działań promujących bibliotekę zorganizowano zajęcia dla dzieci, przeprowadzono 2 lekcje biblioteczne oraz spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dorosłych czytelników.

Najmłodsi w ramach projektu „Kultura i sztuka dobrym startem dla malucha”, dofinansowanego przez Fundację BGK, wzięli udział w spektaklu „Dobre wychowanie niech z nami zostanie”. Uczestnicy jak zawsze z dużym zaangażowaniem wspierali bohaterów spektaklu, którzy tym razem poprzez ciekawą opowieść przypomnieli podstawowe zasady dobrego wychowania i „magiczne słowa”, o których często zapominamy. 
Młodzież z Zespołu Szkół w Opatowcu, podczas wizyty w bibliotece określiła swe oczekiwania wobec naszej instytucji. Taka diagnoza potrzeb tej grupy użytkowników pozwoli na trafne dostosowanie działań do nich kierowanych.
Tydzień Bibliotek za nami, a przed nami wiele różnych działań do udziału w których zapraszamy.
-28 maja (niedziela) godz. 15.00-19.00 - Rodzinne Świętowanie- z wieloma atrakcjami dla dzieci i rodziców
- 2 czerwca (piątek) godz. 18.00-22.00 - „Noc Bibliotek” (zapisy w bibliotece)
-25 czerwca (niedziela) godz. 15.00-20.00 – „Wianki nad Wisłą w Opatowcu”

Karolina Chałon

Zdjęć w galerii: 34
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na sesję Rady Gminy

Zapraszam na Sesję Rady Gminy Opatowiec, która odbędzie się 25 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 12:00 w Domu Kultury w Opatowcu....