Wiadomości - Aktualności

Spotkanie mieszkańców naszej gminy z p. z Romanem Czejarkiem

Dodał: Radek Data: 2021-10-12 12:45:36 (czytane: 1097)

W czwartkowe popołudnie 7 października 2021 r. w Samorządowej Instytucji Kultury pod nazwą Gminna Biblioteka Publiczna w Opatowcu odbyło się spotkanie z wyjątkowym gościem, Panem Romanem Czejarkiem.

Ten znany i lubiany dziennikarz radiowy, konferansjer, autor kilkunastu książek oraz kilkuset tekstów prasowych, a także miłośnik podróży, dużym urokiem osobistym, niezwykłą charyzmą i wyjątkowym głosem oczarował wszystkich uczestników.

Pan Roman zabrał osoby uczestniczące w spotkaniu w podróż po Laosie, Syrii, Peru, Stanach Zjednoczonych i Afganistanie. Niezwykle barwną opowieść o przygodach towarzyszących jego licznym wyprawom, ciekawostkach w cudownym i niezwykle fascynującym świecie zwierząt zaprezentował w postaci prezentacji multimedialnej złożonej z fotografii ze swych fascynujących podróży.

Słuchacze dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o pracy radiowca, poznali kulisy wywiadu prasowego przeprowadzonego przez naszego gościa z ówczesnym Prezydentem Stanów Zjednoczonych Billem Clintonem, oraz wysłuchali licznych anegdot i ciekawostek związanych z jego pracą w Radiowej Jedynce, a także dotyczących celebrytów i znanych osób.

Roman Czejarek dał się poznać uczestnikom spotkania jako niezwykły gawędziarz, magia jego głosu i niecodzienny sposób opowiadania sprawiły, że kilka godzin w jego towarzystwie minęło jak jedna chwila.

Spotkanie na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników, a miłe wspomnienia będą podtrzymywały wspólne fotografie i książki opatrzone autografem autora.

Po książki o pasjonującej historii Szczecina przeplatanej losami jego mieszkańców i kilka innych tytułów autorstwa Pana Romana Czejarka zapraszamy do naszej biblioteki.

 


Zdjęć w galerii: 10
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Mieszkanie dla repatriantów w Krzczonowie

Przywitaliśmy już w naszej gminie repatriantów z Kazachstanu Państwa Emilię i Stanisława Galitskich. Po przyjeździe do Polski czekało...