Wiadomości - Aktualności

Spotkanie Andrzejkowe w Klubie Seniora w Kocinie

Dodał: Bartek Data: 2021-11-24 15:24:02 (czytane: 564)

W dniu 19.11.2021r. Seniorzy z Klubu Seniora w Kocinie zorganizowali spotkanie Andrzejkowe.

     Spotkanie  rozpoczął przedstawiciel Seniorów Tadeusz Cieloch, który przywitał zaproszonych gości: Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec  - Sławomira Kowalczyka, Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec  - Łukasz Marca, Skarbnika Miasta i Gminy Opatowiec -  Annę Klimaszewską – Luty, Kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opatowcu -  Jarosława Naporowskiego, Koordynatora projektu -  Bartosza Jasińskiego, Asystenta Koordynatora projektu – Radosława Szumilasa oraz wszystkich Seniorów  przybyłych na spotkanie a także pracowników Klubu.

       Pan Tadeusz podzielił się w imieniu wszystkich  Seniorów pozytywnymi opiniami na temat działalności Klubu . Podziękował Panu Burmistrzowi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu pn. „ Utworzenie Ośrodka Wsparcia Dziennego – Klubu Seniora w Gminie Opatowiec”, za utworzenie miejsca w którym Seniorzy z terenu Gminy mogą się spotykać, spędzać ze sobą czas i integrować się.

        Następnie głos zabrał  Pan Burmistrz, który na ta okazję wygłosił przemówienie. Podziękował  za zaproszenie a także przedstawił dalsze plany dotyczące funkcjonowania Klubu Seniora.

      Seniorzy przygotowali niespodziankę, w formie autorskiej piosenki, którą zaśpiewali wraz z zaproszonymi gośćmi.

        W zorganizowanie  spotkania Andrzejkowego zaangażowali się wszyscy uczestnicy Klubu, na które przygotowali w ramach prowadzonych zajęć kulinarnych pyszny poczęstunek.

     Spotkanie okazało się bardzo udane. Nie zabrakło rozmów, śpiewów, tańców a także tradycyjnego lania wosku.

 

 Jarosław Naporowski

 

Zdjęć w galerii: 6
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Mieszkanie dla repatriantów w Krzczonowie

Przywitaliśmy już w naszej gminie repatriantów z Kazachstanu Państwa Emilię i Stanisława Galitskich. Po przyjeździe do Polski czekało...