Wiadomości - Aktualności

Posiedzenie Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Opatowcu

Dodał: Bartek Data: 2019-01-24 12:49:41 (czytane: 655)

W dniu 23 stycznia 2019 r. w sali Domu Kultury w Opatowcu odbyło się posiedzenie Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Opatowcu.

Obszerne sprawozdanie z działalności za ubiegły rok złożył Prezes Zarządu Gminnego Związku OSP, Burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Kowalczyk. Omówiono plan działalności jednostek OSP z terenu gminy, m.in. terminarz uroczystości państwowych i lokalnych, zakupu umundurowania i sprzętu a także zawodów sportowo-pożarniczych.

W posiedzeniu uczestniczył Poseł na Sejm RP Michał Cieślak, który w swoim wystąpieniu poruszył sprawy dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

Prezes OSP Opatowiec dh Ryszard Kłos podziękował za zakup lekkiego samochodu pożarniczego Opel MU Movano, który wszedł w zasoby ich jednostki.

Podjęto także uchwałę w sprawie kampanii zebrań sprawozdawczych  jednostek OSP działających na terenie gminy Opatowiec, które odbędą się w okresie luty - marzec 2019 roku.

Zdjęć w galerii: 5
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Podziękowania dla Pani Marii Cugowskiej-Mączyńskiej

Podziękowania dla Pani Marii Cugowskiej-Mączyńskiej za okazane wyrazy wsparcia na rzecz Gminy Opatowiec, w tym Szkoły Podstawowej...