Wiadomości - Aktualności

Podpisano umowę na remont budynku Urzędu Gminy

Dodał: Bartek Data: 2018-04-13 13:17:38 (czytane: 663)

W dniu 12 kwietnia 2018 roku Wójt Gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Klimaszewskiej-Luty podpisał z wykonawcą umowę na zadanie pn.: „Termomodernizacja i remont budynku Urzędu Gminy w Opatowcu”.

W najbliższych dniach rozpocznie się gruntowny remont i adaptacja pomieszczeń Urzędu Gminy, wykonany będzie podjazd dla osób niepełnosprawnych, zamontowany zostanie system fotowoltaiczny na dachu budynku wraz z instalacją odgromową, wymieniona będzie instalacja c.o., przewidziany jest zakup nowego pieca na pellet. Wewnątrz budynku wymienione będą podłogi i stolarka drzwiowa oraz zaadoptowane  poddasze, zostaną pomalowane pomieszczenia. Wykonawcą zadania będzie Zakład Remontowo-Budowlany Andrzeja Olesińskiego z Wolicy.

Wartość przeprowadzanych prac wyniesie blisko 600 tys. złotych, z czego przeszło 200 tys. zł. stanowią środki pozyskane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

 bra1.jpg

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Mogiłami znaczona jest historia Polski…

W dniu 11 kwietnia 2018 roku w Opatowcu odbyły się uroczystości upamiętniające 78. rocznicę mordu dokonanego na polskich oficerach...