Wiadomości - Aktualności

Natalia Wróbel – potrójną laureatką konkursów pieśni patriotycznych.

Dodał: Bartek Data: 2021-11-15 15:17:06 (czytane: 959)

Uczennica Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Opatowcu została potrójną laureatką konkursów patriotycznych

Pierwszy, w którym wzięła udział to 8. Świętokrzyski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbył się 21.10.2021r. w Pacanowie. Natalia wykonała pieśń pt. ,,Już dopala się ogień biwaku”. Zdobyła III miejsce w swojej kategorii. Gala finałowa wraz z wręczeniem nagród miała miejsce 8.11.2021r. w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

W Wojewódzkim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej ,, Śpiewamy dla Ciebie Polsko” 2021 organizowanym przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Natalia zdobyła III miejsce. Wystąpiła w kategorii klas IV-VIII, w której rywalizowała aż z 90 uczestnikami.

 Natalia Wróbel zajęła również III miejsce w I Świętokrzyskim Konkursie Piosenki i Pieśni Niepodległej – Staszów 2021. Eliminacje konkursowe także przebiegały online, a uroczysta gala finałowa odbyła się w Staszowskim Ośrodku Kultury 10.11.2021r., gdzie Natalia miała zaszczyt wystąpić jako laureatka konkursu.

Natalii Wróbel oraz opiekunowi muzycznemu Wiesławowi Tomalowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęć w galerii: 5
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Mieszkanie dla repatriantów w Krzczonowie

Przywitaliśmy już w naszej gminie repatriantów z Kazachstanu Państwa Emilię i Stanisława Galitskich. Po przyjeździe do Polski czekało...