Wiadomości - Aktualności

Łazienki w Krzczonowie i w Opatowcu jak nowe

Dodał: Bartek Data: 2018-10-02 10:40:14 (czytane: 746)

Remont łazienek w Szkole Podstawowej w Krzczonowie oraz w Szkole Podstawowej w Opatowcu – to zmiany, jakie nastąpiły w tych szkołach wraz z upływem tegorocznych wakacji.

W miesiącu wrześniu zakończył się generalny remont łazienek w budynku Szkoły Podstawowej w Krzczonowie. W ramach zadania wykonano następujący zakres prac: zbicie tynków, wyrównanie podłóg, ułożenie płytek na ścianach i podłodze, podwieszenie sufitów, wymianę drzwi wejściowych, montaż kabin toaletowych oraz armatury sanitarnej i luster.  Ponadto wykonano nowe instalacje, tj.: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania. Realizację prac wykonała firma Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Parlak z Sępichowa. Całkowity koszt inwestycji wyniósł ponad 40 tys. zł.

IMG_20180404_0939191.jpg   IMG_20180928_1448021.jpg                                                                            

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gruntowny remont pomieszczeń łazienek został również przeprowadzony w Szkole Podstawowej w Opatowcu. Wykonane zostały nowe posadzki i ściany w glazurze, wymienione zostały wszystkie sanitariaty. Zamontowane zostały kabiny toaletowe wraz z nową armaturą sanitarną oraz nowe lustra. Remontowi poddano również instalację wodno-kanalizacyjną. Wykonawcą prac była firma Pana Artura Cugowskiego z Opatowca. Całe przedsięwzięcie zostało zamknięte w kwocie ponad 35 tysięcy zł.

nowe_oblicze_przedszkola_w_opatowcu_20170012_1.jpg       DSC_05871.jpg

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Kolejne prace remontowe w Strażnicy OSP Opatowiec

Zamontowano kolejne, nowe drzwi garażowe w Strażnicy OSP w Opatowcu...