Wiadomości - Aktualności

,,Jak to dziadek poznał babcię

Dodał: Bartek Data: 2023-03-08 08:49:56 (czytane: 835)

W dniu 03 marca 2023 roku w Domu Seniora w Kocinie przedszkolaki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzczonowie wspólnie ze swoimi wychowawczyniami p. Barbarą Zbertek oraz Magdaleną Trojan zaprezentowały piękny program artystyczny pod hasłem ,,Jak to dziadek poznał babcię".

Na uroczystości wspólnie z seniorami wszystkie występy oglądał Pan Sławomir Kowalczyk Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec. Warto zaznaczyć, że nasz pan Burmistrz zawsze pamięta o seniorach i często w wypowiedziach podkreśla, że młodzi ludzie powinni każdego dnia doceniać, jak wielkim skarbem jest kontakt z Seniorami.  

Podziękował za piękną inicjatywę, która ma na celu łączyć pokolenia. Mówił, że świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - szacunek od najmłodszych do starszych. Przedszkolaki dołożyły starań, aby ten dzień był wyjątkowy - zaprezentowały krótki repertuar, przygotowany specjalnie dla seniorów,  życząc im dużo zdrowia, cierpliwości i zapewniając że jeszcze u nich zawitają. Był to czas niezwykły. Nie tylko ogromne wrażenia dla naszych przedszkolaków, ale co najważniejsze dla seniorów, którzy z ogromnym zaangażowaniem oglądali występy najmłodszych. Przedszkolaki, zostali ugoszczeni w sposób szczególny, słodkim poczęstunkiem oraz ogromną życzliwością, ze strony każdego kto w tym dniu był  z nami.

Barbara Zbertek, Magdalena Trojan

Zdjęć w galerii: 11
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja o sesji Rady Miejskiej w Opatowcu

Informuje się, że Sesja Rady Miejskiej w Opatowcu odbędzie się 10 marca 2023 r. (piątek) godz. 9ºº w Urzędzie Miasta i Gminy...