Wiadomości - Aktualności

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Mistrzowice

Dodał: Bartek Data: 2019-12-16 08:35:23 (czytane: 676)

Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec niniejszym informuje, że na dzień 20 stycznia 2020 roku o godzinie 11:00 został ogłoszony I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Mistrzowice.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Teren równy. Nieruchomość położona w miejscowości Mistrzowice przy drodze gminnej w sąsiedztwie terenów zabudowy zagrodowej Nieruchomość zabudowana budynkiem z lat 60-tych po byłej szkole podstawowej w Mistrzowicach. Budynek nieużytkowany od około 25 lat. Powierzchnia użytkowa 160m2, powierzchnia zabudowy 8,70m x 10,30m.  Obok w/w budynku znajduje się stary budynek toalet. Uzbrojenie – energia elektryczna. Fundamenty betonowe, wylewane, stropy betonowe, ściany nadziemia murowane z cegły, otynkowane obustronnie. Tynki w złym stanie technicznym. Dach drewniany, pokryty dachówką ceramiczną. Posadzki w pokojach betonowe. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Schody wejściowe betonowe, wewnętrzne podobnie. Tynki wapienno-piaskowe.

Osoby zainteresowane zakupem niniejszej działki zapraszamy do udziału w przetargu.

 Ogłoszenie o przetargu

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na półfinał Pucharu Ligi oraz finał I Ligi PLF 2019/20

W dniu 6 marca 2020 r. odbędą się mecze półfinałowe Pucharu Ligi, w których zagrają Wisła Opatowiec oraz Gladiator Krzczonów oraz...