Wiadomości - Aktualności

I miejsce drużyny z Opatowca w eliminacjach powiatowych szkól podstawowych w Ogólnopolskim Turnieju BRD

Dodał: Bartek Data: 2018-05-14 11:55:35 (czytane: 681)

W dniu 10 maja 2018 roku w Kazimierzy W. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Gminę Opatowiec reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu: Natalia Madej, Aleksandra Szabłowska, Jarosław Ćwik oraz Eryk Porada.

Uczestnicy turnieju, jak co roku, musieli wykazać się wiedzą teoretyczną dotyczącą ruchu drogowego, rozwiązując test z wiedzy ogólnej oraz test ze skrzyżowań, jak również umiejętnościami praktycznymi z zakresu jazdy rowerem po torze przeszkód.

W tym roku wszyscy zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności. W wyniku zmagań, nad którymi czuwali policjanci z KPP w Kazimierzy Wielkiej, nasi uczniowie zajęli I miejsce drużynowo i będą reprezentować powiat kazimierski w etapie wojewódzkim konkursu. Również w klasyfikacji indywidualnej nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie, wszyscy zmieścili się w pierwszej szóstce pośród  28 uczestników, zajmując kolejno następujące miejsca: Aleksandra Szabłowska - II miejsce, Natalia Madej – IV, Jarosław Ćwik – V i najmłodszy nasz reprezentant – Eryk Porada – VI miejsce. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody. Gratulujemy. Uczniów do konkursu przygotował  Mirosław Gajda.

  Mirosław Gajda

Zdjęć w galerii: 15
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja dot. paczek żywnościowych

...