Wiadomości - Aktualności

Gminny Dzień Kobiet w Krzczonowie

Dodał: Bartek Data: 2019-03-11 14:06:55 (czytane: 3104)

XII Gminny Dzień Kobiet odbył się 10 marca 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Krzczonowie

Gminny Dzień Kobiet w Krzczonowie, którego organizatorem jest Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk, od lat niezmiennie cieszy bardzo dużą popularnością.

Również w tym roku na uroczystość przybyły Panie z terenu gminy Opatowiec oraz liczni zaproszeni goście: Krzysztof Lipiec Poseł na Sejm RP, Krystian Jarubas Poseł na Sejm RP, Mirosław Pawlak – Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Henryk Kryca – Przewodniczący Rady Miejskiej w Opatowcu wraz z Radnymi, Michał Szczerba – Członek Zarządu Powiatu Kazimierskiego, Artur Konarski – Radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Marek Krupa – Sekretarz Powiatu Kazimierskiego, Adam Stoksik – Radny Powiatu Kazimierskiego, Anna Klimaszewska-Luty – Skarbnik Miasta i Gminy Opatowiec, Sołtysi, Dyrektorzy oraz Kierownicy i Pracownicy instytucji gminnych.

Uroczystość rozpoczęła się życzeniami dla wszystkich Pań, złożonymi przez Burmistrza oraz zaproszonych gości. Po życzeniach był tort, kwiaty i ... dalszy ciąg atrakcji... Na scenie zaprezentowały swój program artystyczny dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Krzczonowie i Opatowcu oraz osoby uczęszczające na zajęcia artystyczne organizowane przez Instytucję Kultury w Opatowcu.

Gwiazdą wieczoru był duet aktorów scen krakowskich, którzy z klasą i humorem bawli publiczność, przez ponad godzinę prezentując specjalnie przygotowany z okazji Dnia Kobiet musicalowy program p.t. „Baby Ach Te Baby”.

Składamy serdeczne podziękowania dla mieszkańców Krzczonowa, na ręce Sołtysa - Mariana Gruszki, KGW Krzczonów, OSP Krzczonów, OSP Kocina oraz pracownikom instytucji gminy, młodzieży, dzieciom i wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie uroczystości, w jej obsługę oraz zapewnienie porządku i bezpieczeństwa.

Zdjęć w galerii: 70
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na półfinał Pucharu Ligi oraz finał I Ligi PLF 2019/20

W dniu 6 marca 2020 r. odbędą się mecze półfinałowe Pucharu Ligi, w których zagrają Wisła Opatowiec oraz Gladiator Krzczonów oraz...