Wiadomości - Aktualności

Festyn Rodzinny w Kamiennej

Dodał: Bartek Data: 2023-06-05 09:15:49 (czytane: 350)

Koło Gospodyń Wiejskich z Kamiennej było organizatorem Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę 27 maja 2023 r., na placu przy remizie strażackiej.

Festyn otworzyła Radna Rady Miasta i Gminy Pani Dorota Domoń. Powitała zaproszonych gości i wszystkich przybyłych, zwłaszcza najmłodszych, gdyż to głównie do nich skierowane były przygotowane przez organizatorów atrakcje.

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka z serdecznymi życzeniami i słodkościami przybyli Sławomir Kowalczyk Burmistrz Miasta i Gminy w Opatowcu oraz Radny Rady Powiatu Adam Stoksik.

Pojawili się także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej, którzy rozmawiali z najmłodszymi o pracy policjantów, przemocy, profilaktyce i zagrożeniach czyhających na młodych ludzi.

Sceną zawładnęli młodzi artyści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego , którzy zaprezentowali uczestnikom krótki program artystyczny. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji dla najmłodszych. Były dmuchańce, dużo pyszności, które przygotowały Panie z KGW, a czas umilał zespół SHOW.

Sobotnie popołudnie na Festynie Rodzinnym w Kamiennej upłynęło uczestnikom bardzo miło. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu.

Zdjęć w galerii: 12
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wszystkie zbiorniki wodne, stawy wiejskie, z terenu gminy Opatowiec zostaną zrewitalizowane, wyczyszczone, zagospodarowanie, niektóre odtworzone

W dniu 06 czerwca 2023r., Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk przy kontrasygnacie Skarbnika Miasta i Gminy Anny...