Wiadomości - Aktualności

Dzień Seniora w Opatowcu

Dodał: Bartek Data: 2018-11-27 15:01:22 (czytane: 1225)

Dnia 24 listopada 2018 roku Koło Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Opatowcu zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Seniora.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście w osobach: Sławomir Kowalczyk - Wójt Gminy Opatowiec, Henryk Kryca - Przewodniczący Rady Gminy Opatowiec, Wiesław Rębacz - Przewodniczący  Rejonowego  Oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kazimierzy Wielkiej, Beata Adamczyk - Dyrektor Samorządowej Instytucji Kultury, Alfred Minior - Sołtys sołectwa Opatowiec wraz z Radą Sołecką.


Spotkanie otworzyła  Przewodnicząca Koła – Pani Henryka Sroga, która powitała zaproszonych gości oraz przybyłych członków Koła. Podziękowała za wspieranie organizacji przez Samorząd Gminy oraz Radę Sołecką w Opatowcu. Szczególne słowa skierowała do osób, które w minionym roku angażowały się, nie szczędząc swego wolnego czasu, w działania podejmowane przez Koło Emerytów. Na ręce Pana Mariana Glińskiego założyciela Koła, które w przyszłym roku będzie obchodziło jubileusz 10-lecia istnienia złożono kwiaty.

Seniorzy  w serdecznej i sympatycznej atmosferze, przy dźwiękach muzyki miło spędzili czas. Na stołach królowały pyszności wspólnie przygotowane przez członków Koła Emerytów.
Wszystkim Seniorom z okazji Ich święta, życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z podejmowanych działań oraz realizacji wyznaczonych celów.

Zdjęć w galerii: 19
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Podziękowanie od Społecznego Komitetu

Dnia 24 listopada 2018 r. Społeczny Komitet „Upamiętnienia Poległych Pilotów SAAF RAF w katastrofie Liberatora EW 250 w dniu...