Wiadomości - Aktualności

Dodał: Bartek Data: 2019-01-28 10:46:14 (czytane: 4074)

Dnia 26 stycznia 2019 roku został zorganizowany VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu.

Do zawodów zgłosiło się 7 osób w różnym wieku, rywalizacja toczyła się w kategorii „open” .

W turnieju I miejsce zajął Piotr Kowalczyk wygrywając wszystkie mecze 6/6. Marcin Ryba oraz Mirosław Łuckiewicz zdobyli po 4 punkty, lecz w bezpośrednim meczu Marcin Ryba okazał się lepszy i dzięki temu zajął II miejsce a Mirosław Łuckiewicz III. Na IV pozycji uplasował się  Lesław Rajtar. W turnieju wzięli udział również: Lidia Kajfasz, Ignacy Job oraz Piotr Wieloch.

W ceremonii wręczania nagród uczestniczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Opatowcu - Elżbieta Szczęsna-Kusak. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i nagrody rzeczowe,  a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział w turnieju.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała Marzena Borzęcka oraz nauczycielka wychowania fizycznego Alicja Witkoś-Kłos.

Zdjęć w galerii: 23
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na półfinał Pucharu Ligi oraz finał I Ligi PLF 2019/20

W dniu 6 marca 2020 r. odbędą się mecze półfinałowe Pucharu Ligi, w których zagrają Wisła Opatowiec oraz Gladiator Krzczonów oraz...