Wiadomości - Aktualności

„Szkoła to piękny ogród, gdzie wzrastają i skąd odfruwają najcudowniejsze motyle – dzieci”.

Dodał: Radek Data: 2022-06-28 12:34:23 (czytane: 257)

23 i 24 czerwca 2022 roku były dniami pełnymi wzruszeń i wspomnień w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krzczonowie. 23 czerwca miało miejsce pożegnanie najstarszych uczniów szkoły.

Uroczystość składała się z części oficjalnej podczas której uczniowie klasy ósmej złożyli ślubowanie oraz przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom z klasy siódmej. Następnie pan dyrektor Tomasz Paluch złożył ósmoklasistom życzenia, a potem wraz z wychowawczynią panią Beatą Tkacz wręczył dyplomy i książki. Na ręce Rodziców zaś gratulacje i podziękowania za wieloletnią współpracę.

W dalszej części spotkania słowa do starszych kolegów skierowali uczniowie klasy siódmej.  Kolejnym punktem spotkania był krótki program artystyczny przygotowany przez ósmoklasistów. Na zakończenie słodki poczęstunek i czas na wspomnienia.

 24 czerwca 2022 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła o godzinie 11.00. Na wstępie pan dyrektor Tomasz Paluch powitał gości – proboszcza parafii Sokolina księdza kanonika Tadeusza Śliwę, Skarbnika Miasta i Gminy Opatowiec, panią Annę Klimaszewską – Luty, Grono Pedagogiczne, Uczniów, Rodziców oraz Pracowników szkoły.

Następnie wszyscy zebrani odśpiewali hymn państwowy. W dalszej części spotkania przedszkolaki oraz uczniowie klasy I w pięknie przygotowanym programie artystycznym przypomniały o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa podczas beztroskiego czasu wakacji.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw i dyplomów uczniom wyróżnionym za wyniki w nauce i zachowaniu oraz wzorową frekwencję, a także za czytelnictwo.

Na zakończenie Pan Dyrektor pogratulował wszystkim uczniom promocji do klasy programowo wyższej, absolwentom ukończenia szkoły i życzył wszystkim spokojnych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Potem jeszcze spotkanie z wychowawcami w klasie, kwiaty i wzajemnie podziękowania oraz życzenia i … wakacje czas zacząć.

Zdjęć w galerii: 8
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wianki nad Wisłą w Opatowcu

Obchody Nocy Świętojańskiej, nazywane u nas Wiankami nad Wisłą w Opatowcu, związane z kultywowaniem pięknych słowiańskich zwyczajów,...