OSA w Krzczonowie

Dodał: Bartek Data: 2018-07-12 16:19:26 (czytane: 2373)

W ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym OSA 2018, Gmina Opatowiec złożyła do Ministerstwa Sportu i Turystyki wniosek pn. „Budowa Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Krzczonów, gmina Opatowiec

W czerwcu br. Ministerstwo rozstrzygnęło konkurs, w którym nasza gmina (jako jedna z dwóch w powiecie kazimierskim) otrzymała dofinansowanie na to zadanie. Zgodnie ze złożonym wnioskiem, powstanie w Krzczonowie, jeszcze w tym roku, w tzw. wariancie podstawowym siłownia plenerowa oraz strefa relaksu.

Wykonawcą otwartej strefy aktywności będzie firma Herkules z Chrzanowa, która zaoferowała najkorzystniejsze warunki w przeprowadzonym zapytaniu ofertowym. Wartość inwestycji to ponad 36 tys. zł. Środki ministerialne oraz środki z budżetu gminy po połowie pokryją koszty budowy.

Kolejne prace remontowe w Strażnicy OSP Opatowiec

Zamontowano kolejne, nowe drzwi garażowe w Strażnicy OSP w Opatowcu...