Najlepsze życzenia dla Babci i Dziadka

Dodał: Bartek Data: 2018-01-25 12:02:21 (czytane: 3617)

W Domu Kultury w Opatowcu, jak co roku, zorganizowano Gminny Dzień Babci i Dziadka.

Podczas uroczystości, która odbyła się w niedzielne popołudnie 21 stycznia, licznie zgromadzeni Dziadkowie mieli możliwość podziwiania swych utalentowanych wnuków. Dzieci i młodzież przygotowały dla swoich ukochanych Dziadków bogaty program artystyczny. Były piękne Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Opatowcu, moc życzeń wierszem płynących i wiele pięknych piosenek w wykonaniu dzieci z terenu gminy, a także występ dwóch młodzieżowych zespołów: „Żywioły” i „Antrakt”.

Uczestniczącym w spotkaniu Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia za pośrednictwem organizatorów przekazał Wójt Gminy Opatowiec – Sławomir Kowalczyk. Do życzeń dołączyli się Dyrektorzy Szkół: Elżbieta - Szczęsna Kusak i Tomasz Paluch oraz prowadząca uroczystość Beata Adamczyk.

Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem oglądali wszystkie występy, popijając herbatkę i delektując się pysznymi ciastami przygotowanymi przez rodziców i organizatorów uroczystości. Była to bardzo miła uroczystość, stanowiąca również okazję do spotkania się w szerszym gronie i wspólnego spędzenia tego pięknego święta.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania spotkania.

Beata Adamczyk