Pismo Biura Powiatowego ARIMR w sprawie wyników konkursu - Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji

Dodał: ugopatowiec Data: 2017-08-04 12:31:55 (czytane: 4242)

Szanowni Państwo,

W imieniu Pani Dyrektor Małgorzaty Erlich-Smurzyńskiej, pragnę poinformować,
o zajęciu pierwszego miejsca przez OSP Drożejowice (gmina Skalbmierz, pow. Kazimierza Wielka) w konkursie ogłoszonym przez ARiMR dla Ochotniczych Straży Pożarnych pn. „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”.

Celem konkursu było nagranie filmu i przesłanie go do Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego ARiMR na podany wyżej temat; Komisja Konkursowa wyłoniła 5 najlepszych prac zgłoszonych przez OSP z terenu województwa świętokrzyskiego.

Pięć pierwszych jednostek zostanie nagrodzonych zgodnie z regulaminem Konkursu zestawami medycznymi R1, które posłużą jednostce OSP do ratowania ludzkiego życia.

Film OSP Drożejowice - zajmując pierwsze miejsce - został zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego, w którym walczyć będzie o główną nagrodę z pozostałymi filmami wytypowanymi przez inne Oddziały Regionalne ARiMR.

W związku z powyższym, zachęcam do odwiedzenia profilu facebook’owego ARiMR, obejrzenia filmu naszych Strażaków pod adresem:

Informuje o możliwości zagłosowania na film naszych Strażaków - poprzez wciśnięcie opcji „LUBIĘ TO”.

Film jednostki OSP, który zbierze największą liczbę „lajków”, wygrywa!

Głosy można oddawać tylko do dnia 10 sierpnia 2017 r.

Z poważaniem,

Janusz Skoczek
Kierownik BP ARiMR

w Kazimierzy Wielkiej