Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół w Opatowcu

Dodał: Bartek Data: 2017-07-04 14:33:13 (czytane: 4713)

W dniu 23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Opatowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Pani Dyrektor Elżbieta Szczęsna – Kusak, w obecności Wójta Gminy Opatowiec – Pana Sławomira Kowalczyka, podsumowała cały rok pracy i uhonorowała wyróżniających się uczniów nagrodami książkowymi, statuetkami i pamiątkowymi dyplomami.

W gronie najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej znaleźli się:

Kl. 0

7. Izabela Dybek
8. Kacper Bartoszek
9. Natalia Madej

Dodatkowe wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
Marcin Tomasik – kl. V
Agnieszka Czosnek – kl. VI

W gronie najlepszych uczniów Gimnazjum znaleźli się:

Kl. I
1. Jakub Kłos
2. Karolina Grudzień

Kl.II
1. Emilia Kozioł
2. Kacper Paluch

Kl. III
1. Miłosz Krawczyk
2. Bartosz Dybała
3. Karolina Bysiec

Dodatkowe wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
Hubert Janiec – kl. III
Tomasz Kowalczyk – kl. III
Dominik Madej – kl. III
Emilia Woźniak – kl. III

Dodatkowe wyróżnienia ze Szkoły Podstawowej otrzymali również uczniowie:
1.Klaudia Sojka– finalistka I Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.
2. Szymon Krupa – laureat etapu wojewódzkiego w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – „BEZPIECZEŃSTWO NA WSI TO PODSTAWA - ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA”.
3. Oliwia Madej - wyróżnienie za pracę plastyczną w Ogólnopolskim Konkursie Literackim, Plastycznym i Fotograficznym „Moja Mała Ojczyzna”.
4. Paulina Pietrzyk, Gabriela Król – za uzyskanie najwyższej średniej ocen w Szkole Podstawowej.
5. Katarzyna Tomal za uzyskanie najlepszego wyniku ze sprawdzianu po klasie trzeciej.
6. Natalia Wróbel, Nikola Kozioł - za sukcesy wokalne na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim,
międzynarodowymi i aktywny udział w życiu muzycznym szkoły.
7. Maja Klita – tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej.

Dodatkowe wyróżnienia w Gimnazjum otrzymali uczniowie:
1. Emilia Woźniak – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego
2. Norbert Augustyn – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Hodowli Wzrostu Kryształów
3. Miłosz Krawczyk – za uzyskanie tytułu Złotego Absolwenta oraz najlepiej napisany egzamin gimnazjalny.
4. Jakub Szabla – za zaangażowanie w życie szkoły
5. Bartosz Dybała – nagroda w Szkolnym Konkursie Matematycznym
6. Miłosz Krawczyk – nagroda za I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
7. Nikola Wróbel, Emilia Kozioł - za sukcesy wokalne na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.
8. Klaudia Marzec – wyróżnienie za aktywny udział w pracy na rzecz XIV BDH Wielopoziomowej im. Lucjana Skrzyńskiego.
9. Krystian Leks, Bartosz Dybała, Michał Adamczyk, Nikola Wróbel, Emilia Kozioł, Jakub Kłos – za aktywny udział w życiu muzycznym szkoły.
10. Gabriela Górak, Norbert Augustyn, Jakub Kłos, Maciej Janiec, Aleksandra Ostrowska, Wiktoria Szluchcik, Kamila Porada, Maciej Cugowski, Patryk Matuszczyk, Krystian Zieliński, Daniel Niedźwiedź, Bartosz Niedźwiedź, Miłosz Krawczyk, Michał Adamczyk, Krystian Leks, Bartosz Dybała, Hubert Janiec, Kinga Oracz, Emilia Woźniak, Katarzyna Rumas – za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych.
11. Katarzyna Kowalczyk, Kinga Oracz, Emilia Woźniak, Katarzyna Rumas - wyróżnienie za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz za sukcesy sportowe na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

W dniu 22 czerwca uczniowie i uczennice działający w Kółku Teatralnym, Szkolnym Kole Caritas, ZHP, zespole wokalnym, zajęciach instrumentalnych oraz Szkolnym Klubie Sportowym otrzymali dodatkowe wyróżnienia za swoją systematyczną i całoroczną pracę. Warto dodać, że we wszystkich tych organizacjach pracuje bardzo duża liczba uczniów. Szkolne Kółko Teatralne liczy 50 uczniów, natomiast ZHP 40 uczniów i działają na rzecz potrzebujących osób.

Mirosław Gajda

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Krzczonowie

23 czerwca w Szkole Podstawowej w Krzczonowie odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość rozpoczął występ...