Eliminacje Powiatowe Ogólnokrajowego Turnieju BRD

Dodał: ugopatowiec Data: 2017-05-25 10:40:05 (czytane: 4204)

W dniu 22 maja 2017 roku w Kazimierzy Wielkiej odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. Gminę Opatowiec reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Opatowcu: Natalia Madej, Aleksandra Szabłowska, Jarosław Ćwik oraz Bartłomiej Pietrzyk.

Uczestnicy turnieju, jak co roku, musieli wykazać się wiedzą teoretyczną dotyczącą ruchu drogowego, rozwiązując test z wiedzy ogólnej oraz test ze skrzyżowań jak również umiejętnościami praktycznymi z zakresu jazdy rowerem po torze przeszkód i udzielania pierwszej  pomocy przedmedycznej.
W tym roku wszyscy zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności. W wyniku zmagań, nad którymi czuwali policjanci z KPP w Kazimierzy Wielkiej, nasza drużyna zajęła II miejsce. Również II miejsce indywidualnie uzyskała nasza uczennica Aleksandra Szabłowska. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody.
Uczniów przygotował Mirosław Gajda.

Więcej na stronie KPP w Kazimierzy Wielkiej.

111_aaaa_dyplom_brd_2017.jpg