Wiadomości - Aktualności

Wisła Opatowiec zmierzyła się z Mistrzem Polski - Piast Gliwice

Dodał: Bartek Data: 2023-02-07 11:09:32 (czytane: 1235)

W dniu 4.02.2023 roku na hali sportowej w Kazimierzy Wielkiej Wisła Opatowiec rozegrali mecz w futsalu z Mistrzem Polski Piast Gliwice.

Sobotnie święto futsalu na hali sportowej w Kazimierzy Wielkiej nie przyniosło niestety niespodzianki. Nasi zawodnicy choć godnie stawili czoła Mistrzom Polski Piastowi Gliwice i długimi fragmentami nie ustępowali jakością gry wyżej notowanym rywalom to jednak ulegli w końcowym rozrachunku 1:7. Przez pierwsze 10 minut gra co ciekawe była bardzo wyrównana i to wiślacy pierwsi mieli okazje do strzelenia bramki ale świetnie zachował się w bramce zawodnik gości. Na przerwę Wisła schodziła z 3 bramkową stratą. W szatni pełna mobilizacja i chwile po wznowieniu gry padła dla nas bramka i trybuny na nowo ożyły. A trzeba przyznać że kazimierska hala była wypełniona po brzegi, w dużej części kibicami z terenu naszej Gminy. W końcówce spotkania zabrakło trochę sił i doświadczenia. Gratulujemy drużynie Piasta, dla nas to wspaniałe doświadczenie i mimo porażki jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników. Na uwagę zasługuje też fakt że zawodników na mecz wyprowadzały dzieci z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Opatowcu oraz Krzczonowie. Dzieciaki były pięknie ubrane w koszulki z napisem „Wisła Opatowiec”; koszulki zostały ufundowane przez Gminę Opatowiec.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/photo?fbid=143484508558163&set=pcb.143489338557680

link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=SNKT90hFam0

A już w najbliższa niedzielę Wisła powalczy w lidze o kolejne punkty premiujące awansem do 1 ligi.   Rywalem naszych zawodników będzie drużyna Futsal Club Sport Południe Łańcut.  Mecz w niedzielę 12 lutego o godz. 16.00 w hali Kos Kazimierza Wielka.  Zapraszamy do kibicowania.

 Rafał Kański

 

Zdjęć w galerii: 4
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Aplikacja do rozliczeń PIT i wspierania lokalnych OPP

Urząd Miasta i Gminy w Opatowcu uzyskał dostęp do przygotowanej w ramach realizacji projektu „Wspieraj lokalnie” aplikacji...