Spotkanie Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Opatowiec

Dodał: Bartek Data: 2022-11-21 10:33:21 (czytane: 1030)

W czwartek 17 listopada 2022 r. odbyło się w Domu Kultury w Opatowcu spotkanie Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Opatowiec.

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec – Sławomir Kowalczyk, Zastępca Burmistrza - Łukasz Marzec, Skarbnik Gminy – Anna Klimaszewska-Luty oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Opatowcu – Dorota Domoń.

Spotkanie miało charakter integracyjny, a rozpoczęło się od występu zespołu Złocowianki. Pani Jolanta Piwowarska opowiedziała o początkach zespołu, który liczy sobie już 23 lata, po czym Panie dały piękny występ. Zaprezentowały kilka znanych i lubianych utworów wprowadzając licznie zgromadzonych w klimat dobrej zabawy, że nawet Pan Burmistrz dał się porwać do tańca.

O działalności Kół Gospodyń opowiedziała naszym gościom przewodnicząca KGW w Senisławicach – Pani Bogusława Łabuz. Podczas krótkiej przerwy był czas na rozmowy oraz degustację pyszności przygotowanych przez Panie z KGW.

Spotkanie zakończyła wspólna zabawa w rytmach zespołu Show.

Beata Adamczyk

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości - Żeby Polska była Polską

Narodowe Święto Niepodległości – jest świętem państwowym, obchodzonym w Polsce corocznie 11 listopada, dla upamiętnienia odzyskania...