Szkolenie dla rolników

Dodał: Bartek Data: 2022-11-03 08:39:30 (czytane: 920)

W piątek 28 października w Domu Kultury w Opatowcu odbyło się szkolenie dla rolników z terenu gminy, podczas którego poszczególne instytucje przedstawiły aktualne tematy dotyczące rolnictwa.

Pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przedstawili szczegółowe informacje na temat aktualnych naborów wniosków.

Przedstawiciel Ośrodka Doradztwa Rolniczego przedstawił założenia planu strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na kolejne lata.

Pracownicy KRUS zapoznali uczestników z najistotniejszymi zmianami w ubezpieczeniach społecznych rolników oraz darmową rehabilitacją dla dzieci i rolników.

Powiatowy Lekarz Weterynarii przedstawił informacje na temat ASF, wścieklizny oraz innych aktualnych spraw.

Beata Adamczyk

szkolenie_krus2022res.jpg