Informacja o Sesji Rady Miejskiej w Opatowcu

Dodał: Radek Data: 2021-11-02 14:58:32 (czytane: 1450)

Informacja o Sesji Rady Miejskiej w Opatowcu, która odbędzie się 5 listopada 2021 r. (piątek) godz. 9ºº w Urzędzie Miasta i Gminy w Opatowcu

Porządek sesji:
1.    Otwarcie.
2.    Przedstawienie porządku obrad.
3.    Przyjęcie protokołów z Sesji odbytych w dniu 7 września i 29 października 2021 roku.
4.    Sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta i Gminy w okresie między sesjami.
5.    Informacja o wynikach analizy złożonych oświadczeń majątkowych.
6.    Informacja o przebiegu z wykonania budżetu Miasta i Gminy Opatowiec za I półrocze 2021 roku.
7.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Opatowiec na 2021 rok.
8.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Opatowiec na lata 2021-2037.
9.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie przyjęcia Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2021 rok na terenie Gminy Opatowiec.
10.    Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości
i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
11.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wynagrodzenia Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec.
12.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/96/2016  Rady Gminy Opatowiec z dnia 29 lutego 2016 roku w sprawie określenia wysokości diet dla Radnych Rady Miejskiej w Opatowcu.
13.    Sprawy różne, zapytania i interpelacje.
14.    Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Miejskiej

Henryk  Kryca

Mieszkanie dla repatriantów w Krzczonowie