Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Dodał: Bartek Data: 2020-03-11 10:36:27 (czytane: 1737)

Z okazji Dnia Sołtysa, składamy wszystkim Sołtysom oraz członkom Rad Sołeckich z terenu gminy Opatowiec najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w działalności sołeckiej, a także jak najlepszej współpracy z mieszkańcami.

Jednocześnie składamy podziękowania i słowa uznania za pracę pełną zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności.

Przewodniczący Rady Miejskiej                                      Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec

Henryk Kryca                                                                   Sławomir Kowalczyk

soltys.jpg

Azbest - nabór wniosków