Wiadomości - Aktualności

Zawody Sportowo-Pożarnicze odwołane

Dodał: Bartek Data: 2019-05-30 12:28:00 (czytane: 421)

Informujemy, że decyzją Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP i Komendanta Powiatowego Państwowej Staży Pożarnych w Kazimierzy Wielkiej zarówno Gminne jak i Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze nie odbędą się.

Rozgrywane corocznie zmagania druhów strażaków na boisku w Krzczonowie, a zaplanowane na dzień 23 czerwca 2019 r. zostały odwołane.

Podobnie rywalizacja strażaków ochotników na szczeblu powiatowym w dniach 6-7 lipca 2019 r. nie odbędzie się.

Decyzja została podjęta w związku z kryzysową sytuacją na terenie całego powiatu kazimierskiego.

Strażacy ochotnicy pełnili służbę podczas ostatnich zdarzeń związanych z powodzią i podtopieniami w dniach 21-23 maja 2019 r.

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Miejsko-Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Opatowcu

W dniu 24 maja 2019 roku w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Opatowcu odbyło się posiedzenie Miejsko-Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego....