Wiadomości - Aktualności

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Opatowiec

Dodał: Bartek Data: 2019-05-28 11:23:21 (czytane: 352)

wybory_wyniki1.jpg
 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 43

  • 1 Konrad Szczepan BERKOWICZ – 34
  • 2 Dawid Marian LEWICKI – 2
  • 3 Michał Jan WAWER – 3
  • 4 Andrzej SKUPIEŃ -1
  • 5 Barbara Janina ŁACH – 0
  • 6 Marek CIESIELCZYK – 0
  • 7 Edyta Barbara MARSZAŁEK-WOJCIECHOWSKA – 0
  • 8 Maria Barbara LECHOWICZ – 0
  • 9 Ernest Cezary MICHAŁOWSKI – 0
  • 10 Lucyna Michalina KULIŃSKA – 0

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 26

  • 1 Maciej Roman GDULA – 12
  • 2 Małgorzata Diana MARENIN – 3
  • 3 Tomasz Jerzy TERLECKI – 5
  • 4 Anna Maria NOWORYTA – 2
  • 5 Jacek Andrzej JABŁOŃSKI – 0
  • 6 Bogusława DŁUGOSZ -0
  • 7 Jakub Józef BOCHEŃSKI – 1
  • 8 Maria Bernadeta WILCZYŃSKA – 2
  • 9 Tomasz Marek LEŚNIAK – 0
  • 10 Lilija TWARDOSZ – 1

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 390

  • 1 Róża Maria GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN – 15
  • 2 Adam Sebastian JARUBAS – 345
  • 3 Andrzej Jan SZEJNA – 10
  • 4 Ewa Anna SUFIN-JACQUEMART – 0
  • 5 Bogusław Andrzej SONIK – 2
  • 6 Jagna Kinga MARCZUŁAJTIS-WALCZAK -0
  • 7 Dorota NIEDZIELA – 1
  • 8 Robert Marian WARDZAŁA – 2
  • 9 Elżbieta BIŃCZYCKA – 1
  • 10 Adam Zbigniew CYRAŃSKI – 14

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 624

  • 1 Beata Maria SZYDŁO – 284
  • 2 Ryszard Antoni LEGUTKO – 18
  • 3 Patryk Tomasz JAKI – 190
  • 4 Dominik TARCZYŃSKI – 25
  • 5 Włodzimierz BERNACKI – 2
  • 6 Barbara Halina BARTUŚ – 0
  • 7 Elżbieta DUDA – 4
  • 8 Michał CIEŚLAK - 94
  • 9 Arkadiusz MULARCZYK – 1
  • 10 Anna Maria KRUPKA – 6

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – 4

  • 1 Jan ORKISZ – 1
  • 2 Maria Bogusława ŁAŚ – 0
  • 3 Oskar Szymon STYCZEŃ – 1
  • 4 Tomasz Leszek ZAWADA – 1
  • 5 Agnieszka Ewa SZMIT-MORZE – 0
  • 6 Ewa Mariola KWIECIEŃ – 0
  • 7 Barbara Maria KUSIAK-KOBYLARZ -0
  • 8 Mateusz Ryszard BURZAWA – 0
  • 9 Monika Anna SZYMAŃSKA – 0
  • 10 Roman Waldemar JEDYNAK – 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – 20

  • 1 Paweł Wiktor KUKIZ-SZCZUCIŃSKI – 6
  • 2 Piotr Janusz KUBICZEK – 1
  • 3 Elżbieta Joanna ZIELIŃSKA – 1
  • 4 Daniel Józef KIERPIEC – 0
  • 5 Kamilla Monika MARTYNIUK - 0
  • 6 Magdalena Izabela FOGIEL-LITWINEK – 0
  • 7 Klaudia Katarzyna SŁOWIK-MACIEJEWSKA -1
  • 8 Narcyz Michał SADŁOŃ – 0
  • 9 Bawer AONDO-AKAA – 1
  • 10 Norbert Jakub KACZMARCZYK – 10

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI – 3

  • 1 Krzysztof Jan ZAJĄC – 1
  • 2 Martyna Katarzyna CHOLEWA – 1
  • 3 Alicja NOWAK – 0
  • 4 Maciej Jan GURGUL – 0
  • 5 Albina Anna MARCINKOWSKA – 0
  • 6 Marta SŁABY – 0
  • 7 Łukasz Paweł BĄCHOR -0
  • 8 Anna KRZYSZTOFOWICZ -0
  • 9 Rafał SZCZYKUTOWICZ – 0
  • 10 Arkadiusz Paweł MIKLER – 1

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA -1