Wybory do Rad Powiatowych Świętokrzyskiej Izby Rolniczej w 2019 roku

Dodał: Bartek Data: 2019-05-21 11:08:53 (czytane: 3134)

Świętokrzyska Izba Rolnicza informuje, że 31 maja 2019 r. upływa V kadencja organów samorządu rolniczego. Kolejne wybory odbędą się w dniu 28 lipca 2019 r. Wszystkie dokumenty, wzory dokumentów i formularzy oraz informacje o tym zdarzeniu będą zamieszczane na stronie www.sir-kielce.pl w zakładce "wybory do izb 2019"

Uchwała KRIR_1 w sprawie wyborów do izb rolniczych pobierz

Uchwała KRIR_2 w sprawie zarządzenia wyborów pobierz

Kandydaci na członka Komisji Okręgowej muszą odpowiadać następującym kryteriom:

- być członkami samorządu rolniczego w rozumieniu ustawy o izbach rolniczych

- nie będą kandydowały w wyborach do samorządu rolniczego w dniu 28 lipca 2019 roku

Termin dostarczenia zgłoszeń na członków Komisji Okręgowej: 24 maja 2019 r. do godz. 15.00 Decyduje data stempla pocztowego.

Wymagane dokumenty znajdują się poniżej: Formularz zgłoszeniowyOświadczenie o opłaceniu podatki rolnego oraz Zgoda na przetwarzanie danych osobowych RODO, Pełnomocnictwo_osoby prawne

Czytelnie wypełnione oryginały dokumentów prosimy składać w sekretariacie Świętokrzyskiej Izby Rolniczej, 25-356 Kielce ul. Chopina 15/3 lub wysyłać pocztą.

Zgłoszenia kandydatów na członków rad powiatowych do Okręgowych Komisji Wyborczych w gminach: (najpóźniej do 5 lipca 2019r.)

Lista poparcia kandydata;  Oświadczenie o niekaralności;  Oświadczenie zgoda na kandydowanie;  Protokół rejestracji kandydata;  Upoważnienie kandydata do zgłoszenia jego kandydatury;

Zaproszenie na półfinał Pucharu Ligi oraz finał I Ligi PLF 2019/20

W dniu 6 marca 2020 r. odbędą się mecze półfinałowe Pucharu Ligi, w których zagrają Wisła Opatowiec oraz Gladiator Krzczonów oraz...